Najczęściej zadawane pytania

Baza wiedzy o fotowoltaice

Stawiamy na kompleksową obsługę. Fotowoltaika dla domu to nie tylko montaż, ale szereg innych działań takich jak konsultacje z naszym doradcą, analiza zapotrzebowania energetycznego, czy złożenie w Twoim imieniu dokumentacji niezbędnej do przyłączenia instalacji do sieci.

Korzystamy wyłącznie z komponentów cenionych w branży PV producentów takich jak SolarEdge, Jinko, Risen czy Sungrow – zweryfikowanych pod kątem jakości i posiadanych certyfikatów. Dzięki temu fotowoltaika w domu to w pełni bezpieczna i sprawnie funkcjonująca instalacja.

Fotowoltaika dla domu to inwestycja na co najmniej 25 lat, a w przypadku wysokiej klasy paneli słonecznych gwarancja wynosi nawet 40 lat. Wybierając naszą firmę, masz pewność uzysku energetycznego przez naprawdę długi czas. Dzięki temu fotowoltaika do domu jednorodzinnego jest opłacalną inwestycją.

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo, dlatego fotowoltaika dla domu jednorodzinnego jest montowana przez wykwalifikowanych instalatorów. Jakość instalacji jest weryfikowana pod kątem 50 rygorystycznych punktów zarówno podczas montażu, jak i audytu powykonawczego.

Przekonaj się, że koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego zwraca się już po około siedmiu latach. Inwestycja zapewnia realne oszczędności – sprawna fotowoltaika to rachunki za prąd niższe o 90% i niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej.

Dbamy o to, by fotowoltaika w domu jednorodzinnym nie była dla Ciebie czarną magią. Jako jedyna firma fotowoltaiczna w Polsce współpracujemy z SGGW. Dzięki temu powstało laboratorium fotowoltaiczne, w którym studenci oraz instalatorzy podnoszą swoje kwalifikacje – Ty z tej wiedzy możesz skorzystać.

SKONTAKTUJ SIĘ Z Z NAMI

Masz jakieś pytania?

www.dach-solar.pl © All rights reserved.