Instalacja 5 kWp
już za 19 990 zł.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Instalacja 10 kWp
już za 34 000 zł.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Już 13 lat doświadczenia.
Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznej i pomp ciepła.
Previous
Next

Dlaczego pompa ciepła?

Pompa Ciepła + Fotowoltaika Darmowe ogrzewanie i ciepła woda dla Twojego domu!

Oszczędności

Pompa ciepła + Fotowoltaika to szybszy zwrot – nadwyżki w sezonie grzewczym przeznaczasz na grzanie domu. Koszt pompy ciepła po dotacji i uldze podatkowej zaczyna się już od 14 900zł.

Dotacja 30%

Dotacja do pompy ciepła wynosi najczęściej 30%. Sami przygotujemy i złożymy wniosek w Twoim imieniu. W programie Czyste Powietrze otrzymasz również 5000 zł dotacji na fotowoltaikę.

Wygoda i komfort

Samodzielne, bezobsługowe ogrzewanie domu oraz przygotowywanie c.w.u. Zamiast donosić paliwo stałe do pieca, możesz sterować ogrzewaniem w Twoim domu z poziomu aplikacji.

Dom bez opłat

Fotowoltaika wytwarza prąd, a pompa ciepła wytwarza więcej ciepła, niż zużywa prądu. Instalacje doskonale się uzupełniają. To przepis na dom bez opłat oraz samowystarczalność energetyczną.

Ulga podatkowa

Wydatki poniesione na pompę ciepła i fotowoltaikę odliczysz od opodatkowania w ramach ulgi termomodernizacyjnej. W praktyce najczęściej możesz zaoszczędzić do 9000 zł.

Nowe i starsze domy

Pompa ciepła może być zamontowana w nowym budynku, a także zastąpić obecne źródło ciepła w domach modernizowanych – można wykorzystać istniejącą już instalację grzewczą.

Jak działa pompa ciepła?

W naturze, ciało ciepłe ogrzewa ciało zimne. Pompa ciepła umożliwia odwrócenie tego procesu i wymusza przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o wyższej temperaturze. Działanie pompy ciepła można porównać do lodówki, która przekazuje ciepło ze środka na zewnątrz, ogrzewając pomieszczenie – za lodówką jest zawsze ciepło. Innym znanym urządzeniem działającym analogicznie do pompy ciepła jest klimatyzator, który ma nawet podobną jednostkę zewnętrzną do pompy ciepła, tyle że ten proces w klimatyzacji przebiega w odwrotnym kierunku.

Pompa powietrzna a zima w Polsce

Jeszcze niedawno panowało w Polsce przekonanie, że powietrzna pompa ciepła nie poradzi sobie jako jedyne źródło ciepła dla domu, co wynikało z mniejszej sprawności pierwszych urządzeń. Obecnie dzięki rozwojowi technologii, pompy są w stanie ogrzać dom nawet przy mrozach do minus 20 stopni. Powietrzne pompy ciepła mocno zyskują na popularności dzięki prostocie systemu, braku wymogu pozwoleń i szybkiemu montażowi w porównaniu do gruntowych pomp ciepła. Są również znacznie tańsze w zakupie.

Piec gazowy czy pompa ciepła?

Pompa ciepła jest urządzeniem droższym w zakupie niż klasyczny piec gazowy, jednak ma inne zalety, które przesądzają o jej opłacalności – ogrzewanie pompą ciepła jest tańsze niż gazem i inwestycja szybko się zwraca. Jeszcze lepiej wygląda połączenie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła, które umożliwia zredukowanie opłat za ogrzewanie do zera, czego nie da się osiągnąć grzejąc piecem gazowym.

Dlaczego warto powierzyć montaż instalacji właśnie Dach Solar?

 

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów

Nasi przedstawiciele, projektanci i montażyści to wysokiej klasy fachowcy, posiadający odpowiednie kwalifikacje, przeszkolenie oraz uprawnienia.

Wszystkie instalacje montowane są przez nasze własne ekipy montażowe – nie korzystamy z podwykonawców

Dla Ciebie oznacza to pewność, że instalacja zostanie zaprojektowana i zamontowana z zachowaniem najwyższych standardów, i będzie dla Ciebie bezpieczna.

Kompleksowa obsługa całej inwestycji

Decyzja o montażu instalacji to dopiero początek, przygotujemy dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie, wykonamy profesjonalny projekt pokazujący uzysk energii z Twojej instalacji, zamontujemy i uruchomimy instalację. Załatwimy także wszystkie formalności w zakładzie energetycznym.

Pozyskamy dla Ciebie dofinansowanie

Jesteśmy w elitarnym gronie kilkudziesięciu firm z całej polski, będącej oficjalnym partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodne – dzięki temu skutecznie pozyskamy dla Ciebie dofinansowanie z programu „Mój Prąd” i „Czyste Powietrze”

Komponenty tylko czołowych i najlepszych producentów

Koszt instalacji zwraca się zazwyczaj w ciągu 6 lat ale ma ona służyć Tobie przez kilkadziesiąt lat dlatego w naszych instalacjach stosujemy tylko i wyłącznie komponenty najlepszych światowych producentów. I nie chodzi tylko o moduły PV i falowniki ale także systemy montażowe, przewody, zabezpieczenia i złączki – instalacja będzie tak niezawodna jak jej najsłabszy element dlatego każdy, nawet najdrobniejszy element jest ważny. Co ważne, wszystkie stosowane przez nas komponenty pochodzą z polskiej dystrybucji, co jest szczególnie ważne pod kątem gwarancji!

Pozyskamy dla Ciebie preferencyjne finansowanie

Współpracujemy ze sprawdzonymi bankami, dzięki czemu mamy dostęp do najkorzystniejszych form finansowania (są to m.in. eko-kredyty oraz leasing dla firm).

Otrzymasz aplikację do monitorowania swojej instalacji

Dzięki temu zawsze będziesz miał kontrolę nad pracą Twojej instalacji. Ale to nie wszystko, w wariancie Premium, nasz dział serwisowy obejmie monitoringiem Twoją instalację 24h na dobę / 365 dni w roku i to całkowicie bezpłatnie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z Z NAMI

Masz jakieś pytania?